Kalendář pro rok 2021

Vážení přátelé přírody, zvířat a mých fotografií.

Blíží se vánoce a s tím spojené shánění dárků pro své blízké. Právě pro vás jsem připravil kalendář, obsahující mé autorské fotografie.
Kalendář je měsíční, jmenný, má 13 stran formátu A3 a je tištěn metodou SD Photo Print na 250g křídový papír. Povrch je lesklý. Kalendář je uzpůsoben i pro praktické využití, kdy jednotlivá pole kalendáře jsou dostatečně velká pro zapisování drobných poznámek.

Rozměry kalendáře 30 x 43 cm. Cena je 350 Kč za kus, poštovné a balné po ČR je 80 Kč, při odběru více kusů poštovné a balné jako za jeden kus.


Jak objednat?

VYUŽIJTE OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ NA KONCI TÉTO STRÁNKY!!!

nebo

Objednávky prosím e-mailem na adresu jirisvestka@czech-wildlife.com, nebo prostřednictvím soukromé zprávy na FB stránkách https://www.facebook.com/jirisvestkaczechnature .

Do objednávky prosím uveďte Vaše jméno, příjmení, adresu, na kterou budete chtít kalendář(e) zaslat a v neposlední řadě počet kusů. V odpovědi na vaši zprávu obdržíte platební detaily, jak a kam zaslat platbu za Vámi objednaný kalendář(e). Důležité je samozřejmě sdělit, že na dobírku bohužel kalendář nezasílám!!!


Co je důležité vědět!

Kalendáře jsem netiskl takzvaně “do foroty”. Proto jsem zvolil tento typ prodeje. Prodej kalendáře ukončen!!! 

V případě zájmu můžete vyplnit formulář, posléze vás budu kontaktovat, zda-li se sešlo dosta zájemců o případný dotisk.OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ


Zde vepiště Vaši e-mailovou adresu.
Zde prosím vepiště kompletní adresu pro zaslání kalendáře.
Zde vepište počet kusů Vámi požadovaných nástěnných kalendářů.
Zde vepište počet kusů Vámi požadovaných stolních kalendářů.
Zde napište vzkaz, který chcete připojit k objednávce (například text věnování, které chcete vyplnit na titulní stranu).