NABÍDKA PRO FOTOGRAFY!!!


O CO JDE?

Dnešní nelehká doba postihuje nás všechny. Většina z nás je do značné míry omezena, ale jsou i lidé (a s nimi i zvířata), které aktuální krize postihuje mnohem více. Zejména pro to, že nemohou vykonávat svou činnost a tudíž se jim nedostává příjmu, toliko potřebného pro jejich fungování. Velké organizace, jako ZOO, jsou schopné svými rozpočty pokrýt ztráty, nebo, jelikož jsou více viditelné, jim lidé rádi pomohou. Jsou tu ale i další, například obecně prospěšné společnosti, které se starají o zraněná zvířata, apod. Těm zisky neplynou, ale současně je třeba z něčeho žít a zvířata potřebují potravu. Jako třeba dravci a sovy.

Jednou z těchto společností je i společnost Seiferos o.p.s., která se kromě jiného stará o zraněné dravce a sovy a provozuje i specializované záchytné zařízení pro handicapované dravce a sovy. Společnosti můžete pomoci přímo, protože jí lze zaslat finanční dar na jejich účet číslo 6980740297/0100. Webové stránky seiferos.cz obsahují všechny potřebné informace tak, abyste si mohli potřebnost bez problému ověřit.


Díky mojí spolupráci se společností Seiferos jsem byl osloven, abych pro fotografy zprostředkoval nabídku fotografování, která může být mnohem atraktivnější, než je samotné pouhé zaslání daru.

Společnost Seiferos nabízí možnost fotografování jedinečné sbírky dravců a sov. Aktuálně je pro vás připraveno cca. 20 dravců a sov, které si budete moci nafotit. Můžete se setkat s nejmenší sovou kulíškem nejmenším, ale také například s orlem bělohlavým. Sám osobně vím o čem mluvím, neb se společností spolupracuji a měl jsem možnost si jejich miláčky fotografovat, a to nejen do svých projektů Dravci 2020 a Sovy 2020.

Neváhejte proto prosím a oslovte společnost prostřednictvím e-mailu seiferos(zavináč)volny.cz. Další kontakty naleznete na adrese https://seiferos.cz/kontakt.html.


PŘÍKLAD MÝCH FOTOGRAFIÍ FOCENÝCH U SEIFEROSU