13 nejlepších fotografií měsíce ČERVENEC A SRPEN 2021

Doba čtení: 3 minut/y

 


logo

Fotografie měsíce červenec a srpen. Hlavním tématem v červenci a srpnu pro nás byla výprava na Vysočinu, pracovně nazvaná “Za skorcem vodním”. Výprava se podařila a pozoroval jsem i fotografoval skorce na víde lokalitách. Současně jsem se trochu zaměřil na fotografii právě probíhající srnčí říje, i když jen okrajově. V rámci birdingu se mi podařilo realizovat i stavbu nového ptačího koupadla, které  kromě osvěžení pro ptáčky slouží i pro fotografování.

V neposlední řadě přišla konečně opět řada i na dron. Vysočina je krásná a nebyla nouze i o krásné záběry z dronu. Výběr toho nejlepšího můžete vidět v nísledujícím videu. Asi nejvíce mne potěšily záběry, které vznikly, když jsem vylétl nad mlhu.

V rámci zpřístupnění mých fotografií širší komunitě jsem se více zaměřil na můj instagram (https://www.instagram.com/jirisvestka_czech_wildlife/). Současně jsem se zpřístupnil své fotografie na serveru 100ASA (https://100asa.com/photographer/jirisvestka), který je zaměřen nejen na prezentaci fotografií, ale také na hodnocení, a to zajímavé. Hodnocení fotografií je založené na subjektivním hodnocení ostatních uživatelů a není to jen o nějakém lajku, ale o hodnocení pěti kritérií – kompozice, technika focení, kreativita, obsah a v neposlední řadě světlo.

Užijte si tedy výběr, fotografie za měsíc červenec a srpen a i video.


20.-23.8.2021 – Výprava na Vysočinu

Navštívil jsem lokalitu a natočil pro vás několik záběrů z výpravy, mimo jiné za skorcem vodním.


VÝBĚR FOTOGRAFIÍ MĚSÍCE ČERVNENCE A SRPNA 2021

Fotografie jsou výběrem publikovaných v měsíci červenci a srpnu. Fotografie jsou pořízené v průběhu roku 2021.

 


 

Nezapomeňte, publikuji na soutěžním serveru 100ASA: https://100asa.com/photographer/jirisvestka