Kalendář pro rok 2022


Vážení přátelé přírody, zvířat a mých fotografií.

Blíží se vánoce a s tím spojené shánění dárků pro své blízké. Právě pro vás jsem připravil kalendáře, obsahující mé autorské fotografie. Jak kalendáře vypadají se můžete podívat níže na stránce.


NÁSTĚNNÝ KALENDÁŘ

Kalendář je měsíční, jmenný, má 13 stran formátu A3 a je tištěn metodou SD Photo Print na 250g křídový papír. Povrch je lesklý. Kalendář je uzpůsoben i pro praktické využití, kdy jednotlivá pole kalendáře jsou dostatečně velká pro zapisování drobných poznámek.

Rozměry nástěnného kalendáře jsou 30 x 43 cm. Cena je 350 Kč za kus, poštovné a balné po ČR je 80 Kč, při odběru více kusů poštovné a balné jako za jeden kus.


STOLNÍ KALENDÁŘ

Kalendář je dvoutýdenní, má 28 stran formátu 30 x 14 cm a je tištěn metodou SD Photo Print na 170g křídový jemně hladký papír. Větší formát kalendáře stále nabízí dostatek místa na poznámky, na jedné stránce jsou dva týdny rozdělené fotografií.

Rozměry stolního kalendáře jsou 30 x 14 cm, kalendář má 28 stran a je dvoutýdenní. Cena je 300 Kč za kus, poštovné a balné po ČR je 80 Kč, při odběru více kusů poštovné a balné jako za jeden kus.


Jak objednat?

VYUŽIJTE OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ NA KONCI TÉTO STRÁNKY!!!

nebo

Objednávky prosím e-mailem na adresu jirisvestka@czech-wildlife.com, nebo prostřednictvím soukromé zprávy na FB stránkách https://www.facebook.com/jirisvestkaczechnature .

Do objednávky prosím uveďte Vaše jméno, příjmení, adresu, na kterou budete chtít kalendář(e) zaslat a v neposlední řadě počet kusů. V odpovědi na vaši zprávu obdržíte platební detaily, jak a kam zaslat platbu za Vámi objednaný kalendář(e). 

Novinkou pro tento rok je možnost autorského věnování dle Vašeho přání. Stačí do poznámky napsat text věnování a já Vám rád vyhovím a na kalendář napíšu.


Co je důležité vědět!

První kolo objednávek budu uzavírat 21.11.2021, následně nechám kalendáře vytisknout. Během jednoho týdne by mi měly dorazit vytištěné, následně je budu distribuovat zájemcům. Kalendáře jsem netiskl takzvaně “do foroty”. Proto jsem zvolil tento typ prodeje. Důležité je samozřejmě sdělit, že na dobírku bohužel kalendáře nezasílám!!!

V případě zájmu můžete vyplnit formulář, posléze vás budu kontaktovat s odpovědí na Vaši objednávku.

V případě zájmu o zaslání na Slovensko mne kontaktujte prostřednictvím e-mailu.OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ


Zde vepiště Vaši e-mailovou adresu.
Zde prosím vepiště kompletní adresu pro zaslání kalendáře.
Zde vepište počet kusů Vámi požadovaných nástěnných kalendářů.
Zde vepište počet kusů Vámi požadovaných stolních kalendářů.
Zde napište vzkaz, který chcete připojit k objednávce (například text věnování, které chcete vyplnit na titulní stranu).