Customers outside the Czech republic and Slovak republic please use the link to my shop on artheroes.com. Thank you.

Visit shop on ARTHEROES


nabídka

Nabídka fotografií, které jsou vhodným dárkem k Vánocům, narozeninám nebo jen tak. Mohou posloužit pro dekoraci vašeho bytu či k výzdobě reprezentačních místností. Výsledná cena fotografie závisí na mnoha okolnostech – velikosti, způsobu zpracování či rámování. Neváhejte mě kontaktovat pro individuální nabídku.

Při volbě vám nejbližšího motivu můžete využít fotografie zde na stránkách, případně fotografie na zdi na mém Facebooku (přehled fotografií ZDE). Pak stačí odeslat pouze odkaz na fotografii a přibližně specifikovat o jaké provedení (velikost, materiál) máte zájem. Na základě poptávky pak připravím cenovou nabídku.


PŘIPRAVENÁ NABÍDKA

Abych Vám výběr usnadnil, připravil jsem pro vás výběr fotobrazů s popisem jejich materiálu, rozměru a ceny. Neváhejte a klikněte na tlačítko GALERIE NABÍDKY FOTOOBRAZŮ, kde tuto nabídku naleznete. Průběžně ji samozřejmě rozšiřuji. Pokud si zde nevyberete, rád pro vás připravím kteroukoliv ze svých fotografií.

GALERIE NABÍDKY FOTOOBRAZŮ


Obvykle používané materiály a rozměry

Materiály: fotografický papír, malířské plátno Classic, obraz v rámu Nielsen, obraz na desce s akrylovým sklem, v případě zájmu i další provedení
Rozměry: 20x30, 30x45, 40x60, 50x75, 60x90, další rozměry dle dohody


nabídka


ORIENTAČNÍ CENÍK FOTOOBRAZŮ


V PŘÍPADĚ ZÁJMU MNE NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT :


Nejsem plátce DPH. Po vzájemné dohodě vystavím fakturu a zašlu Vám ji. Po jejím proplacení předávám / expeduji fotoobraz do 14 pracovních dnů.

Každý obraz zadávám do tisku, po výrobě kontroluji a předávám zákazníkovi. Doprava po ČR ZDARMA.

Při výrobě fotoobrazů spolupracuji s firmou MEGAPIXEL.


CERTIFIKÁT PRAVOSTI

Ke každé u mne zakoupené fotografii obdržíte certifikát pravosti. Každý certifikát je originálem, opatřený unikátním číslem a stejné číslo má i ochranná holografická známka na něm.

nabídka